- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ASTER 120 DUB
Jídelní stůl ASTER 120 DUB
Kód produktu: ASTERDCFI120
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl ASTER s industriálním nádechem má desku vyrobenou v kombinaci MDF a dýhy v provedení: dub. Stylová podnož je z kovu v černé matné barvě.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
33 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý, Kruh, Kruhový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska, kov, kov + MDF + dýha, MDF + přírodní dýha, MDF + dýha |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý, Kruh, Kruhový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska, kov, kov + MDF + dýha, MDF + přírodní dýha, MDF + dýha |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní židle MILA VELVET MATT
Přijímáme předobjednávky
od 1 053 Kč
1 817 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa bílá / mangovníkové dřevo Dekorhome
Varianty produktu
Závěsná lampa bílá / mangovníkové dřevo Dekorhome
26 cm Není skladem 1 427 Kč 35 cm Není skladem 2 002 Kč 45 cm Není skladem 2 808 KčPřijímáme předobjednávky
od 1 427 Kč
1 648 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 573 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 573 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 2 213 Kč
2 556 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
Varianty produktu
Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
40 cm Dodání do 10 dnů 2 563 Kč 50 cm Dodání do 10 dnů 4 476 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 563 Kč
2 960 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní