- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Telefonická objednávka
NADČASOVÁ KONZOLOVÁ ŽIDLE S INDUSTRIÁLNÍM VZHLEDEM
Tato moderní konzolová židle s industriálním nádechem nabízí nepřekonatelný elegantní design, který vynikne v každém interiéru. Černý rám z práškově lakovaného železa v kombinaci se stylovým dekorativním prošíváním na sedáku a opěradle vytváří z této židle skutečnou designovou klasiku.

DESIGN K VAŠEMU JÍDELNÍMU STOLU
Židle je čalouněna vysoce kvalitním potahem z mikrovlákna ve třech variantách, který zajišťuje pohodlné sezení, zatímco područky přispívají k ještě většímu komfortu. Tato designová židle nejen zpříjemní chvíle strávené u jídelního stolu, ale zároveň se stane vizuálním středobodem vašeho obytného prostoru.
- hnědá (koňak) / černá
- šedá / černá
- šedohnědá taupe / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TIP PRO HARMONICKÝ VZHLED
Pro dokonalý dojem doporučujeme židli kombinovat s jídelním stolem s černými nohami, čímž snadno vytvoříte harmonický a stylový vzhled vaší jídelny. Tato nadčasová židle zaujme vás i vaše hosty na první pohled!

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
mikrovlákno (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 50 cm
výška zádové opěrky: 45 cm
výška područek: 15 cm

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Balení obsahuje 2 kusy.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní