- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Jídelní židle jsou jak minimalistické, tak elegantní, takže se stanou nepřehlédnutelným doplňkem vašeho domova.
Kuchyňské židle vám i vaší rodině poskytnou pohodlné místo, kam se můžete usadit k večeři v jídelně nebo ke čtení a odpočinku v obývacím pokoji.
Silně polstrovaný pěnový sedák a opěradlo se postarají o to, aby se vám na nich vždy příjemně sedělo.
Zlaté chromované nohy navíc přispívají k mimořádné stabilitě židlí a zaručují jejich dlouhou životnost.
Barva:
krémová
růžová
vínová
modrá
žlutá
světle zelená
tmavě zelená
světle šedá
tmavě šedá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (samet) / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 53,5 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
10,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 53,5 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Závěsná lampa LUKEN
Závěsná lampa LUKEN
Bílá
Dodání do 14 dnů
290 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
290 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
290 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní