- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní židle má konstrukci vyrobenou z lakovaného kaučukového dřeva. Chrániče podlahy jsou výškově nastavitelné. Židle je čalouněná kvalitní strukturovanou látkou v béžové barvě.
Opěradlo má dekorativní prošívání s knoflíky a je tak skvělou volbou k chesterfield nábytku ve Vaší domácnosti. Silně polstrovaný sedák přináší maximální pohodlí při stolování.
Balení obsahuje 2 kusy.
Barva:
béžová / černá
Materiál:
látka (100% polyester) / dřevo
Rozměry:
šířka: 46 cm
hloubka: 62 cm
výška: 104 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška sedu: 49 cm
výška zádové opěrky: 58 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní |
| ŠÍŘKA | 46 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 58 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní |
| ŠÍŘKA | 46 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 58 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Beton
Není skladem
27 453 Kč
Kámen
Dodání do 14 dnů
26 885 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
28 990 Kč
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 897 Kč
Šedá
Není skladem
6 897 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Dub
Není skladem
26 648 Kč
Mramor
Není skladem
26 964 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní