- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle DCL-397
Jídelní židle DCL-397
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle potažená příjemnou šedou nebo cappuccino látkou bude ozdobou Vaší jídelny, či kuchyně. Sedák i opěrák mají stylové prošití.
Pevné kovové nohy na plastových kluzácích jsou lakované matným lakem antracitové nebo cappuccinové barvy. Nosnost židle je až 110 kg.
Barva:
cappuccino
lanýžová
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 52 cm
výška: 95 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
4,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 4,4 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Rozkládací jídelní stůl SORBUS
Bílá
Skladem
8 746 Kč
Dub medový
Skladem
10 290 Kč
Grafit
Skladem
10 087 Kč
Koberec VENVET Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 155 Kč
Černá
Není skladem
8 617 Kč
Zelená
Není skladem
9 241 Kč
Krémová
Není skladem
9 241 Kč
Modrá
Není skladem
8 594 Kč
Vínová
Není skladem
7 887 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
8 676 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 678 Kč
Žlutá
Není skladem
7 729 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 840 Kč



















