- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE DCL-E2008
Elegantní jídelní židle DCL-E2008 v moderním stylu představuje dokonalou kombinaci elegance, pohodlí a praktičnosti. Židle reprezentuje minimalistický design a je vybavená taštičkovými pružinami pro maximální komfort při sezení. Pevné kovové nohy v černé barvě zajišťují stabilitu a odolnost, což činí židli ideální pro každodenní použití. Designové barevné varianty vnesou do vaší jídelny nádech luxusu a přizpůsobí se jakémukoliv prostředí.
- krémová
- modrá
- zelená
- žlutá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
Jídelní židle stojí na kovové pohupové podnoži lakované černou barvou. Čalouněná příjemnou potahovou látkou a sedák vyplněný taštikovými pružinami pro maximální komfort. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 64 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 52 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
7,6 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOST | 7,6 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
120x60x76 cm Dodání do 10 dnů 5 998 Kč 140x70x76 cm Není skladem 8 076 Kč 160x70x76 cm Není skladem 9 900 Kč 180x90x76 cm Dodání do 10 dnů 9 150 KčKuchyňská linka KATIA 220 béžová / dub san marino
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč



























































