- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle DCL-X7015
Jídelní židle DCL-X7015
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE DCL-X7015
Představte si, jak krásně se bude vyjímat tato židle ve vašem domově. Pohodlné čalounění v látkovém provedení několika barevných variant nabízí příjemné posezení, zatímco robustní kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost.
- bílá / černá
- žlutá / černá
- cappuccino / černá
- zelená / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
ELEGANTNÍ DESIGN
Stabilita a pevnost jsou zajištěny čtyřmi robustními černými kovovými nohami, které dokonale kontrastují se stylovým čalouněním, které zaujme na první pohled efektním prošitím do čtverců. Navíc s nosností až 120 kg je židle vhodná pro každého člena vaší rodiny. 
KVALITNÍ VÝROBA
Moderní design židle DCL-X7015 je perfektní volbou pro každý interiér, kde chcete spojit funkčnost s moderním vzhledem. Bez područek poskytuje více prostoru a volnosti pohybu.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 55 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
4,6 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Lavice BÉLOS manšestr Dekorhome
Lavice BÉLOS manšestr Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedo-krémová
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč

















































