- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl THETIS 80 mm Dekorhome
Jídelní stůl THETIS 80 mm Dekorhome
Telefonická objednávka
AUTENTICITA A PRŮMYSLOVÝ ŠARM

MASIVNÍ A ODOLNÁ KONSTRUKCE

NADČASOVÝ DESIGN
svém domově.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
vintage hnědá / černá
Materiál:
masivní borovicové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 100 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 8 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Jídelní lavice THETIS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
9 690 Kč
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Konferenční stolek THETIS Dekorhome
Borovice
Není skladem
10 648 Kč
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
8 090 Kč
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Závěsná lampa 55 cm Dekorhome
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 413 Kč
Šedá
Není skladem
3 454 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní