- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle DIEGO 3
Jídelní židle DIEGO 3
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle DIEGO 3 je již od prvního pohledu symbolem jednoduchosti a elegance.
Díky jednobarevnému sametovému čalounění se hodí do každého interiéru a tři dostupné barevné varianty umožňují uspořádat interiér podle individuálních představ a preferencí.
Podnoží židle je vyrobeno z masivního bukového dřeva v dekoru dub medový.
Barva:
dub medový / béžová (MONOLITH 09)
dub medový / šedá (MONOLITH 85)
dub medový / modrá (MONOLITH 77)
dub medový / tmavě zelená (MONOLITH 37)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní bukové dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 59 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní