- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl DERRICK
Rozkládací jídelní stůl DERRICK
Telefonická objednávka
Stylový jídelní stůl DERRICK se svým vzhledem a lehce zaoblenými rohy desky snoubí s interiérem každé domácnosti. Vyjímá se také skvěle i v reprezentativních business prostorách.
Jídelní stůl je vyrobený z dýhované MDF v dekoru dub a stojí na čtyřech ocelových nohách v černé barvě. Stůl je rozkládací a díky tomu se k němu pohodlně usadí až 6 osob. Rozměr po rozložení je 200 x 90 cm.
Barva:
dub / černá
Materiál:
dýhovaná MDF / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 160 - 200 cm
hloubka: 90 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní