- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Čalouněné
- Kancelářská židle KA-S257
Kancelářská židle KA-S257
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE KA-S257
Představujeme Vám kancelářskou židli KA-S257 - dokonalou symbiózu ergonomie, stylu a funkčnosti, navrženou tak, aby proměnila váš pracovní prostor a zpříjemnila každý pracovní den. Díky pečlivě vybraným materiálům a inovativnímu designu se KA-S257 stane nejen praktickým, ale i vizuálně přitažlivým doplňkem vaší kanceláře.
ERGONOMICKÝ DESIGN
S KA-S257 se pohodlí snoubí s moderním designem. Odolný síťovaný materiál nejenže dodává židli elegantní vzhled, ale zároveň zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu, což je během dlouhých hodin sezení nepostradatelné. Unikátní 3D opěrka hlavy poskytuje nepřekonatelnou podporu pro vaši hlavu a krk, zatímco integrovaná bederní opěrka podporuje správné držení těla a minimalizuje únavu a bolesti spojené s dlouhodobým sezením.
ADAPTABILITA
Pro ty, kdo hledají maximální adaptabilitu, nabízí KA-S257 snadno nastavitelný posuvný sedák a výsuvnou opěrku nohou, což umožňuje najít tu nejkomfortnější pozici pro každou pracovní úlohu nebo chvíli odpočinku.
MODERNÍ BARVY
S možností výběru mezi šedou a černou variantou snadno zapadne do jakéhokoli interiéru, přičemž minimalistické plastové područky dodávají celkovému designu židle moderní a čistý vzhled.
- šedá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
síťovina / plast / kov
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 72 cm
výška: 127 - 137 cm
šířka sedu: 49 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
šířka područek: 8 cm
výška područek: 70 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
20 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 127 cm, 137 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 127 cm, 137 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 49 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 589 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 466 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 575 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
4 688 Kč
Šedá lesk
Není skladem
5 052 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 349 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 016 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Černá lesk
Není skladem
5 855 Kč
Psací stůl se zásuvkou Dekorhome
Psací stůl masivní mahagonové dřevo Dekorhome
Psací stůl masivní mahagonové dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 815 Kč
Přírodní
Není skladem
7 899 Kč
Psací stůl 110x55 cm dřevo / ocel Dekorhome
Kancelářský kontejner L49 8 zásuvek
Kancelářský kontejner L49 8 zásuvek
Bílá
Dodání do 14 dnů
12 704 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
12 493 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
12 735 Kč
Kontejner s kolečky Dekorhome
Kontejner s kolečky Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 478 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 337 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
3 474 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní