- Domů
- Pracovna
- Úložné prostory
- Kontejnery do pracovny
- Kontejner s kolečky Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato moderní a stylová skříň se zásuvkami je skvělým doplňkem do vaší studovny, kanceláře či jiného obytného pokoje.
Komoda sestává z rámu z dřevotřísky s plastovými kolečky a je stabilní a odolná. 3 zásuvky vám poskytnou spoustu prostoru, kam si můžete uložit nejrůznější předměty, které chcete mít po ruce. Díky kolečkům se dá komoda snadno a pohodlně přesouvat z místa na místo.
Sestavení tohoto produktu je snadné.
Barva:
bílá
černá
dub
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD / plast
Rozměry:
šířka: 33 cm
hloubka: 45 cm
výška: 60 cm
Hmotnost:
19 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 33 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Nízký regál Dekorhome
Nízký regál Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 392 Kč
Černá
Není skladem
3 838 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 418 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní