- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Čalouněné
- Kancelářská židle KA-V317
Kancelářská židle KA-V317
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE KA-3179
Představujeme Vám kancelářskou židli KA-3179 - dokonalou symbiózu ergonomie, stylu a funkčnosti, navrženou tak, aby proměnila váš pracovní prostor a zpříjemnila každý pracovní den. Díky pečlivě vybraným materiálům a inovativnímu designu se KA-3179 stane nejen praktickým, ale i vizuálně přitažlivým doplňkem vaší kanceláře nebo studentského pokoje.
ERGONOMICKÝ DESIGN
Tato židle je navržena s posouvnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Čalouněné područky dodávají extra komfort, což dělá z této židle ideální volbu pro kanceláře i domácí pracovny. Područky jsou sklopné a zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
ADAPTABILITA
Pro ty, kdo hledají maximální adaptabilitu, nabízí KA-V317 snadno nastavitelnou výšku sedu, posuvnou bederní opěrku a skloplné opěrky na ruce, což umožňuje najít tu nejkomfortnější pozici pro každou pracovní úlohu nebo chvíli odpočinku.
MODERNÍ BARVY
Židle je čalouněná síťovanou látku, která zaručí odolnost a prodyšnost. Čalounění ze síťoviny v pěti barevných variantách nejenže dodává moderní nádech, ale také zajišťuje optimální proudění vzduchu, takže udržuje uživatele v chladu a pohodlí po celou dobu delšího sezení.
- růžová / černá
- červená / černá
- modrá / černá
- šedá / černá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
síťovina / látka / plast
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 58 cm
výška: 101 - 111 cm
šířka sedu: 51 cm
hloubka sedu: 51 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
průměr kříže: 63 cm
výška područek: 69 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
11,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 101 cm, 111 cm |
| HMOTNOST | 11,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 51 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 101 cm, 111 cm |
| HMOTNOST | 11,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 51 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


























































Zboží ihned, platba za 14 dní