- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle POP
Kancelářská židle POP
Telefonická objednávka
Moderní kancelářská židle POP je čalouněná příjemnou látkou ve dvou barevných variantách: zelená a šedá. Záda, područky a plastový kříž židle jsou v černé barvě.
Židle disponuje několika praktickými funkcemi, jako jsou nastavitelné područky, nastavitelná výška sedu a synchronní mechanismus. Je tak vhodná i na dlouhé sezení u pracovního stolu.
Synchronní mechanika poskytuje zdravé a ergonomické sezení. Židle se synchronní mechanikou bude neustále kopírovat váš sed – sklon opěráku a úprava náklonu sedáku je čistě automatická (synchronní). Jinými slovy, čím více se zakloníte, tím více se přizvedne sedák a naopak. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, díky kterému mj. posilujete svalstvo a nepřetěžujete tělo strnulou polohou.
Židli lze také zaaretovat / zablokovat, čímž získáte klasickou nepolohovatelnou židli, nebo ji lze odblokovat a naplno využívat její potenciál.
Barva:
zelená
Materiál:
látka / plast
Rozměry:
šířka: 68 cm
hloubka: 65 cm
výška: 93 - 108 cm
výška sedu: 48 - 63 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 63 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
PC stůl se zásuvkami TULIO NEW
PC stůl se zásuvkami TULIO NEW
Bílá / dub
Dodání do 14 dnů
2 290 Kč
Grafit / dub artisan
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Bílá / beton
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Rohový PC stůl TERINO
Rohový PC stůl TERINO
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Psací stůl s policemi dřevotříska / ocel Dekorhome
Psací stůl s policemi dřevotříska / ocel Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 552 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 626 Kč
Bílá / dub
Dodání do 10 dnů
1 555 Kč
Černá / hnědá
Dodání do 10 dnů
1 549 Kč
Černá / dub
Dodání do 10 dnů
1 552 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní