- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle Q-121
Kancelářská židle Q-121
Telefonická objednávka
Zpříjemněte si sezení za psacím stolem s jednoduchou kancelářskou židlí Q-121, která má mladistvý design, ale zároveň poskytuje patřičný komfort ať už při práci nebo studentských povinnostech.
V elegantní membránové látce spolu se síťovinou zapadne do každého prostoru. Pětiramenný kříž s plastovými kolečky na měkké podlahy je plastový.
Výška sedu je nastavitelná.
Barva:
černá
Materiál:
síťovina / membránová látka / plast
Rozměry:
šířka: 41 cm
hloubka: 41 cm
výška: 74 - 86 cm
výška sedu: 43 - 53 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | Základní |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Černá
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Mosaz
Není skladem
992 Kč
Nástěnné světlo NORA
Nástěnné světlo NORA
Černá
Dodání do 14 dnů
947 Kč


