- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle SANTO
Kancelářská židle SANTO
Telefonická objednávka
Moderní kancelářská židle SANTO je čalouněná kombinací látky a prodyšné síťoviny ve dvou barevných variantách: šedá a černá. Stojí na plastové podnoži zakončené pěticípou růžicí s plastovými kolečky. Disponuje plastovými opěrkami na ruce.
Součástí otočné židle je mechanismus TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.
Barva:
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / síťovina / kov / plast
Rozměry:
šířka: 61 cm
hloubka: 67 cm
výška: 104 - 114 cm
výška sedu: 48 - 58 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 104 cm, 114 cm |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 104 cm, 114 cm |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kancelářský kontejner NOTOS Dekorhome
Kancelářský kontejner NOTOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Černá / dub
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní