- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle umělá kůže / chrom Dekorhome
Kancelářská židle umělá kůže / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato moderní kancelářská židle s elegantním a moderním stylem krásně vynikne v každém prostředí, ať už doma, v kanceláři, v baru, v kavárně či na mnoha jiných místech.
Židle je čalouněná snadno omyvatelnou umělou kůží a poskytne vám optimální pohodlí při sezení. Chromovaná ocelová základna zaručuje mimořádnou odolnost. Výšku otočné židle snadno upravíte mechanismem s plynovým pístem, i proto je dokonalým doplňkem do každého baru či jídelny. Židle je otočná o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu.
Barva:
bílá
krémová
oranžová
červená
vínová
fialová
zelená
hnědá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělá kůže / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 46 cm
výška: 62,5 - 77,5 cm
hloubka sedu: 38,5 cm
výška zádové opěrky: 30,5 cm
průměr základny: 38,5 cm
Hmotnost:
5,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm, 77,5 cm |
| HMOTNOST | 5,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| HLOUBKA SEDU | 38,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 30,5 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm, 77,5 cm |
| HMOTNOST | 5,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| HLOUBKA SEDU | 38,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 30,5 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl se 2 zásuvkami teak Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 100 Kč
Černá
Není skladem
1 210 Kč
Šedá
Není skladem
985 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 315 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 143 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 179 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 106 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 276 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 138 Kč
Regál s 12 policemi Dekorhome
Regál s 12 policemi Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 290 Kč
Černá
Není skladem
2 503 Kč
Šedá
Není skladem
2 611 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 113 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 417 Kč
Dub sonoma
Není skladem
2 647 Kč
Beton
Není skladem
2 753 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 824 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 434 Kč
Regál kov / dřevo Dekorhome
Regál kov / dřevo Dekorhome
Akácie
Není skladem
5 122 Kč
Mangovníkové dřevo
Není skladem
6 080 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 10 dnů
6 499 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní