- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle TIROL
Kancelářská židle TIROL
Telefonická objednávka
Elegantní kancelářská židle TIROL je pohodlná otočná židle čalouněná kvaltiní ekokůží ve třech barevných variantách se zajímavým prošíváním.
Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje díky plynovému zvedáku snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální pozice a regulovat přítlak opěrky.
Stabilní konstrukci židle tvoří základna z chromované oceli s pěti rameny a snadný pohyb zajišťují kolečka.
Barva:
bílá / chromovaná ocel
černá / chromovaná ocel
šedá / chromovaná ocel
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ekokůže / kov / plast
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 46 cm
výška: 97 - 107 cm
výška sedu: 39 - 49 cm
hloubka sedu: 41 cm
šířka sedu: 43 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 107 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 107 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
PC stůl na kolečkách 80x50 cm Dekorhome
PC stůl na kolečkách 80x50 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 920 Kč
Černá
Není skladem
2 570 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 553 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 415 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 533 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 053 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
3 222 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 948 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 122 Kč
PC stůl s regálem dřevotříska Dekorhome
Rohový PC stůl TERINO
Rohový PC stůl TERINO
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 589 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 466 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 575 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
4 688 Kč
Šedá lesk
Není skladem
5 052 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 349 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 016 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Černá lesk
Není skladem
5 855 Kč
Rohový psací stůl se šuplíky 145x100 cm Dekorhome
Rohový psací stůl se šuplíky 145x100 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 491 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 840 Kč
Šedá
Není skladem
7 369 Kč
Bílá lesk
Není skladem
7 571 Kč
Šedá lesk
Není skladem
8 356 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 318 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
4 869 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
7 575 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 760 Kč







