- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo EROL
Kancelářské křeslo EROL
Telefonická objednávka
Jedinečné kancelářské křeslo EROL vás učaruje jedinečným designem a luxusem. Křeslo EROL se stane vaším společníkem při práci nebo odpočinku.
Kancelářské křeslo je čalouněné hebkou látkou Velvet v několika barevných variantách.
Křeslo stojí na chromové noze s pěti kolečky ve dvou barvách: černá a zlatá.
Křeslo má nastavitelnou výšku 45 - 54 cm a je otočné.
Barva:
šedá / černá
zelená / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 62 cm
výška: 82 / 92 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 46,5 cm
výška sedu: 45 - 54 cm
výška zádové opěrky: 43 cm
šířka zádové opěrky: 54 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
10,1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 43 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 82 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 43 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

























Zboží ihned, platba za 14 dní