- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo RULIS
Kancelářské křeslo RULIS
Telefonická objednávka
Kancelářské křeslo RULIS vám dopřeje komfort a pohodlí. Křeslo disponuje pohodlnými opěrkami na ruce, houpacím mechanismem, nastavitelnou výškou a komfortní sedací částí.
Křeslo je čalouněné kvalitní eko kůží v barevném provedení: růžová. Křeslo stojí na pevné kovové noze v chromovém designu s pěti pogumovanými kolečky.
Barva:
růžová / černá / stříbrná
Materiál:
eko kůže / kov / plast
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 61 cm
výška: 96 - 106 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
šířka zádové opěrky: 47 cm
výška zádové opěrky: 60 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
13,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 13,3 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 13,3 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

















Zboží ihned, platba za 14 dní