- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo TULIP
Kancelářské křeslo TULIP
Telefonická objednávka
Stylové kancelářské křeslo do Vaší domácí pracovny.
Kancelářské křeslo TULIP je čalouněno sametovou Velvet ve dvou barevných variantách: růžová a šedá. Staiblitu zajišťuje kovová černá podnož zakončená pěticípou růžicí s plastovými kolečky. Opěradlo je obohaceno o dekorativní prošívání.
Křeslo TULIP má nastavitelnou výškou sedu a pyšní se mechanismem TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.
Barva:
růžová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 65 cm
hloubka: 63 cm
výška: 90 - 100 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní