- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Oslo
- Komoda OSLO 75454
Komoda OSLO 75454
Kód produktu: 0000262897
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma / bílá.
Je trojdvéřová se třemi šuplíky.
Komoda stojí na dřevěných nožkách o výšce 20,5 cm.
Lze k ní dokoupit další produkty ze sektorového programu OSLO.
Barva:
dub sonoma / bílá
Rozměry:
šířka: 195,7 cm
hloubka: 39,1 cm
výška: 81,7 cm
Materiál:
laminovaná DTD
Hmotnost:
51,7 kg
Dodávano v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 195,7 cm |
| HLOUBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 81,7 cm |
| HMOTNOST | 51,7 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 195,7 cm |
| HLOUBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 81,7 cm |
| HMOTNOST | 51,7 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Relaxační křeslo OSLO 1S
Varianty produktu
Béžová
Skladem
Tmavě šedá
Skladem
Relaxační křeslo OSLO 1S
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
5 290 Kč
Tmavě šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
5 290 Kč
5 290 Kč
5 812 Kč
Přidat do oblíbených






Zboží ihned, platba za 14 dní