- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Oslo
- Vitrína OSLO 75462
Vitrína OSLO 75462
Kód produktu: 0000295078
Telefonická objednávka
Vitrína je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma / bílá.
Má čtyři šuplíky a dvoje prosklená dvířka.
Vitrína stojí na dřevěných nožkách o výšce 20,5 cm.
Lze k ní dokoupit další produkty ze sektorového programu OSLO.
Barva:
dub sonoma / bílá
Rozměry:
šířka: 98 cm
hloubka: 39 cm
výška: 200 cm
Materiál:
laminovaná DTD / sklo
Hmotnost:
65,3 kg
Dodávano v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 99 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOST | 29,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Relaxační 2-místná pohovka OSLO 2S
Varianty produktu
Béžová
Skladem
Tmavě šedá
Skladem
Relaxační 2-místná pohovka OSLO 2S
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
8 190 Kč
Tmavě šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
8 190 Kč
8 190 Kč
9 070 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní