- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda THOR Dekorhome
Komoda THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
PŘÍRODNÍ KRÁSA MASIVNÍHO DŘEVA

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

TIP PRO HARMONICKÉ PROSTŘEDÍ

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 175 cm
hloubka: 50 cm
výška: 76 cm
výška nohou: 6,5 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 42 cm
hloubka: 42 cm
výška: 10 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 57 cm
hloubka: 40 cm
výška: 57 cm
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 175 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní