- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek ANTICA M
Konferenční stolek ANTICA M
Kód produktu: V-CH-ANTICA-M-LAW
Telefonická objednávka
Elegantní konferenční stolek ANTICA je vyrobený v kombinaci laminované MDF desky a nožiček z lakované ocele v barevném provedení: bílý mramor / černá.
Ke stolku ANTICA doporučujeme přikoupit stolky ANTICA S a ANTICA.
Barva:
bílý mramor / černá
Materiál:
MDF laminovaná / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 41 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRŮMĚR | 55 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


