- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek KARIDA
Konferenční stolek KARIDA
Kód produktu: V-CH-KARIDA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantní konferenční stolek KARIDA je vyrobený v kombinaci dýhy a MDF v dekoru: dub. Stabilitu zajišťují orignálně řešené ocelové nohy v černé barvě.
Stolek KARIDA je možné kombinovat s odkládacím stolkem KARIDA S.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / dýha / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 41 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní