- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek DEION 2 ks Dekorhome
Konferenční stolek DEION 2 ks Dekorhome
Kód produktu: INVI43641
Telefonická objednávka
DUO KONFERENČNÍCH STOLKŮ DEION
Sada dvou konferenčních stolků DEION je ideálním doplňkem do moderního obývacího pokoje. Velký stůl s černou mramorovou deskou z MDF a malý stůl s deskou z šedého kouřového bezpečnostního skla tvoří elegantní kombinaci, která přináší do interiéru sofistikovanost a styl.


RŮZNÉ TVARY PRO DYNAMICKÝ VZHLED
Unikátní kombinace kulatého a oválného tvaru dodává stolkům dynamiku a umožňuje vytvářet zajímavé aranžmá. Robustní nohy z práškově lakovaného kovu zajišťují stabilitu a doplňují celkový moderní průmyslový design. Stolky můžete umístit společně pro větší efekt nebo je rozmístit do různých částí místnosti. Díky možnosti zasunout je do sebe ušetříte místo, když to potřebujete.

KOMBINOVATELNOST S RŮZNÝMI STYLY
Díky svému modernímu designu a vysoké kvalitě materiálů se duo stolků DEION snadno kombinuje s různými styly nábytku, ať už preferujete průmyslový, moderní nebo dokonce retro styl. Pro dokonalý vzhled zkombinujte stolky s dalšími doplňky nebo nábytkem s mramorovým vzorem, což vytvoří harmonický a elegantní prostor plný luxusu.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
černá / kouřová / mramor
Materiál:
MDF laminovaná / kov / sklo
Rozměry velkého stolu:
šířka: 72 cm
hloubka: 72 cm
výška: 42 cm
Rozměry menšího stolu:
šířka: 70 cm
hloubka: 34 cm
výška: 40 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
15 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Oválný |
| ŠÍŘKA | 70 cm, 72 cm |
| HLOUBKA | 34 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRŮMĚR | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stůl |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Oválný |
| ŠÍŘKA | 70 cm, 72 cm |
| HLOUBKA | 34 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 42 cm |
| PRŮMĚR | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stůl |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Varianty produktu
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Černý mramor
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Černý mramor
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
3 156 Kč
Přidat do oblíbených
Konzolový stolek DEION Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 2 890 Kč
4 200 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 2 790 Kč
3 840 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní