- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Designové křeslo PAGONI
Designové křeslo PAGONI
Telefonická objednávka
Relaxační a designové křeslo PAGONI je mimořádně pohodlné a moderní. Ideálně se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Dobře profilovaný sedák s opěradlem a čalouněnými područkami je zárukou vysokého komfortu při sezení.
Moderní a stylové křeslo s černými dřevěnými nohami nabízíme v tmavě modrém, zeleném a černém odolném čalounění s exotickým motivem na bocích.
Barva:
tmavě modrá / černá
tmavě zelená / černá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 82 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní