- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek XENA
Konferenční stolek XENA
Kód produktu: V-CH-XENA_PROSTOKĄT-LAW
Telefonická objednávka
Konferenční stolek XENA je vyroben z MDF, skla a práškově lakované oceli.
Horní deska je vyrobena z dýhované MDF v dekoru dub přírodní, spodní deska je z černého skla.
Konstrukce je z černě lakované oceli.
Barva:
černá / dub přírodní
Materiál:
dýhovaná MDF / sklo / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 60 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
20,8 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 20,8 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 20,8 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Relaxační křeslo JORDAN
Varianty produktu
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Relaxační křeslo JORDAN
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 990 Kč
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 990 Kč
4 990 Kč
5 526 Kč
Přidat do oblíbených
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 5 149 Kč
od 4 358 Kč
5 157 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní