- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CLUBBY
Křeslo CLUBBY
Telefonická objednávka
Moderní křeslo CLUBBY se hodí do moderního i klasického obývacího pokoje. Své místo ale určitě najde i v ložnici nebo předsíni.
Je čalouněné sametovou látkou příjemnou na dotek, a to v několika barevných variantách. Nohy jsou z masivního dřeva v přírodní barvě.
Barva:
šedá
tmavě zelená
modrá
hořčicová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 58 cm
výška: 64 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
17 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Obývací stěna SNAP
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
Konferenční stolek 2 ks IKLIN
Konferenční stolek 2 ks IKLIN
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Beton
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní