- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stůl DIANA H
Konferenční stůl DIANA H
Telefonická objednávka
Konferenční stůl DIANA H je vyroben v kombinaci kovu, MDF a skla.
Stůl je složen z horní desky z tvrzeného čirého skla a ze spodní skleněné odkládací desky.
Nohy stolu jsou vyrobeny z chromované oceli a MDF v různém barevném provedení: dub sonoma, černá nebo bílá.
Barva:
dub sonoma
černá (lak)
bílá (lak)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / chromovaná ocel / MDF lakovaná / laminovaná
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 60 cm
výška: 55 cm
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací 3-místná pohovka AMEDIA
Rozkládací 3-místná pohovka ALADA
Rozkládací 3-místná pohovka ALADA
Růžová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Čokoládová
Dodání do 14 dnů
10 290 Kč
Rozkládací 3-místná pohovka LILANA
Rozkládací 3-místná pohovka LILANA
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní