- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Křeslo BAGY
Křeslo BAGY
Telefonická objednávka
KŘESLO BAGY

ELEGANCE A POHODLÍ V JEDNOM
Je čalouněné kvalitní sametovou Velvet látkou v elegantních barvách. Stojí na čtyřech chromových nohách v poutavém provedení zlatá, která pohovce dodávají potřebnou stabilitu. Je celočalouněné a jeho umístěním do prostoru získáte nepřehlédnutelný prvek, který upoutá na první pohled. Tvarované opěradlo s jemným vertikálním prošíváním, prostorný sedák a výplň v podobě pěny poskytnou oporu a pohodlí během dlouhého sezení.
- béžová
- hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
STYLOVÁ SESTAVA

TECHNICKÉ PARAMETRY
hloubka sedu: 57 cm
výška nožiček: 23, 5 cm
výška zádové opěrky: 33 cm
výška opěrky na ruce: 64 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| ŠÍŘKA SEDU | 51 cm |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 23,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














Zboží ihned, platba za 14 dní