- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo ASPREY 1
Křeslo ASPREY 1
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo ASPREY 1 skvěle vynikne v každém moderním obývacím pokoji, nebo i na chodbě, hale a společenských prostorách.
Křeslo je čalouněné sametovou látkou Bluvel ve čtyřech barevných variantách: hořčicová, modrá, zelená a šedá. Vnitřní strana křesla se pyšní stylovým prošíváním. Stabilitu zajišťuji čtyři dřevěné nohy v dekoru: wenge.
Ke křeslu ASPREY 1 doporučujeme přikoupit pohovku ASPREY 2.
Barva:
hořčicová / wenge
modrá / wenge
zelená / wenge
šedá / wenge
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 83 cm
hloubka: 85 cm
výška: 78 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožiček: 15 cm
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 83 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 15 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Odkládací stolek ESCADA B II
Odkládací stolek ESCADA B II
Bílá / zlatá
Není skladem
4 785 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
4 050 Kč
Černá / zlatá
Dodání 10-14 dnů
4 785 Kč
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní