- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Rozkládací křeslo SPIKE
Rozkládací křeslo SPIKE
Telefonická objednávka
Moderní a praktické křeslo SPIKE bude ideální volbou do studentského pokoje nebo do pokoje pro návštěvy.
Křeslo je čalouněno látkou v barevném provedení: šedá. Stojí na čtyřech nožičkách z bukového dřeva. Křeslo disponuje praktickou funkcí rozkladu. Součástí je jeden dekorativní polštář.
Barva:
šedá / buk
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 105 cm
hloubka: 90 cm
výška: 80 cm
šířka sedu: 105 cm
hloubka sedu: 63 cm
výška sedu: 39 cm
rozměr lůžka: 105 x 190 cm
Hmotnost:
31 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 105 cm |
| HLOUBKA SEDU | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací křeslo SPIKE
Rozkládací pohovka SPIKE II
Konferenční stolek ANUBIS mangovník Dekorhome
Konferenční stolek ANUBIS travertin Dekorhome
Konferenční stolek ANUBIS travertin Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Mosaz
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní