- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo KARO 1 VELVET buk
Křeslo KARO 1 VELVET buk
Telefonická objednávka
Pohodlné čalouněné křeslo KARO 1 VELVET v moderním retro stylu bude ozdobou každého interiéru.
Nohy křesla jsou z masivního bukového dřeva, čalounění je z příjemné měkké sametové látky v několika trendy barevných provedeních.
Ke křeslu KARO 1 VELVET doporučujeme přikoupit další výrobky ze stejné série.
Barva:
světle šedá / buk
šedá / buk
béžová / buk
skořicová / buk
žlutá / buk
zelená / buk
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / masivní bukové dřevo
Rozměry:
šířka: 78 cm
hloubka: 75 cm
výška: 76 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Dvoumístná pohovka KARO 2 VELVET
Dvoumístná pohovka KARO 2 VELVET buk
Trojmístná pohovka NORDIC 3 VELVET
Trojmístná pohovka NORDIC 3 VELVET
Tmavě zelená
Není skladem
11 165 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
11 165 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
11 165 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní