- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo NOBLEO
Křeslo NOBLEO
Kód produktu: KO0000405340
Telefonická objednávka
POHODLNÉ KŘESLO NOBLEO
Dodejte svému interiéru šmrnc s křeslem NOBLEO, elegantním kouskem, který spojuje nadčasový design a stylovou extravaganci.


VYBRANÉ MATERIÁLY
Zaujme na první pohled díky Velvet látce v kombinaci s kovovými nohama v provedení gold chrom zlatá. Křeslo v sobě nese ducha glamour a Art-deco stylu. Dekorativní prošívané opěradlo a pohodlné kulaté sedátko zaručují komfort i vizuální požitek. Štíhlé nožičky nejen opticky odlehčují celkový vzhled, ale zajišťují také potřebnou stabilitu.
- béžová
- šedohnědá taupe
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


STYL DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI
NOBLEO vynikne nejen v obývacím pokoji, ložnici či stylové jídelně, ale je ideální i do kanceláře, jednací místnosti, vstupní haly či lounge zóny. Skvěle doplní interiér a stane se důstojným reprezentantem.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozměry:
šířka: 76 cm
hloubka: 71 cm
výška: 76 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 44 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
14 kg


DODÁVKA A MONTÁŽ
Křeslo je dodáváno v demontovaném stavu, což umožňuje snadnou dopravu a zajišťuje, že bude bezpečně doručeno až k vám domů. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Pohovka AMORINITO XL
Dostupnost dle variant
5 190 Kč
6 047 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek SELENA
Dostupnost dle variant
od 3 790 Kč
4 229 Kč
Přidat do oblíbených


























Zboží ihned, platba za 14 dní