- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo patchwork látka / chrom Dekorhome
Křeslo patchwork látka / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Výškově nastavitelné krychlové křesílko se může pochlubit patchwork čalouněním hned v několika veselých barvách. To z něj dělá nejen skvělou dekoraci, ale také nábytek vhodný do jakéhokoliv interiéru, ať už půjde o ložnici, halu, chodbu či obývák. Různobarevné provedení se hodí k mnoha různým stylům domácího dekoru a dodá každé místnosti příjemnou atmosféru.
Polstrovaný sedák křesla je pokrytý čalouněním a vycpaný pěnou, na které se pohodlně sedí. Opěradlo dosahuje doprostřed zad a zaručí vaší bederní páteři patřičnou oporu. Výška sedadla je nastavitelná pomocí pneumatického pístu. Maximální výška, o kterou lze křeslo zvednout, je 10 cm.
Barva:
modrá, fialová, zelená, růžová, karmínová, oranžová, krémová
Materiál:
látka (20% bavlna, 80% polyester) / dřevo / pochromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 57 cm
výška: 66 - 76 cm
šířka sedu: 44,5 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu od země: 42 - 52 cm
výška opěradla: 26 cm
průměr základny: 450 mm
Hmotnost:
15,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm, 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 26 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 15,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm, 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 26 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní