- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- S podnožkou
- Křeslo s podnožkou samet / kov
Telefonická objednávka
Toto relaxační křeslo se stoličkou je skvělým doplňkem k vašemu stávajícímu interiéru.
Křeslo má na opěradle několik linií a působí příjemným estetickým dojmem. Navíc je polstrované pěnovým molitanem a čalouněné na dotek měkkým sametem, takže vám při sezení zajistí optimální pohodlí. Toto relaxační křeslo se otáčí o 360 stupňů, což zajišťuje mimořádnou flexibilitu. Ocelový rám mu navíc dodává na stabilitě a odolnosti.
Barva:
hořčicová žlutá
vínová
modrá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry křesla:
šířka: 62 cm
hloubka: 68 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 42 cm
výška područek od země: 60 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 47 cm
hloubka: 32 cm
výška: 38,5 cm
Hmotnost:
13,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 47 cm, 62 cm |
| HLOUBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 62 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 47 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 47 cm, 62 cm |
| HLOUBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 62 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 47 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Trojmístná pohovka textil / dřevo Dekorhome
Trojmístná pohovka textil / dřevo Dekorhome
Modrá
Dodání do 10 dnů
8 773 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
7 957 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
4 804 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
7 594 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní