- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo s podnožkou FORD VELVET
Relaxační křeslo s podnožkou FORD VELVET
Telefonická objednávka
Křeslo FORD je perfektní volbou do moderního nebo elegantního obývacího pokoje. Křeslo je čalouněné měkkou sametovou látkou Bluvel ve dvou barevných variantách: tyrkysová a šedá. Použitý velurový materiál je mimořádně měkký, příjemný na dotek a navíc charakteristickým znakem sametu je jemný lesk na slunečním světle.
Pohodlné opěradlo křesla s područkami umožňuje polohování těla a podnožka umožňuje pohodlné polohování nohou a relaxaci po celodenní práci.
Základna křesla FORD a přiložená podnožka jsou vyrobeny z kovu. Navíc se pyšní mechanismem TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.
Barva:
tyrkysová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry křesla:
šířka: 75 cm
hloubka: 51 cm
výška: 108 cm
výška sedu: 45 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 47 cm
hloubka: 40 cm
výška: 43 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome
Stojací lampa se 2 svítidly litina Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 466 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 291 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 502 Kč
Mosaz
Není skladem
4 152 Kč
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 10 dnů
3 395 Kč
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stojací stmívací LED lampa Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 563 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 325 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní