🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Elegantní a pohodlné křeslo VERDON najde své místo v každém koutku vaší domácnosti.
Křeslo je celočalouněné jemnou látkou Velvet ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stojí na čtyřech ocelových nožičkách lakovaných černou barvou. Pyšní se praktickými područkami, vysokým a pohodlným opěradlem a ideální výškou sedu pro snadné vstávání.
Barva:
tmavě zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 73 cm
hloubka: 70 cm
výška: 94 cm
výška sedu: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hnědá
Není skladem
5 675 Kč
Šedá
Není skladem
5 675 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
5 675 Kč
Petrolejová
Není skladem
5 640 Kč
Žlutá
Není skladem
5 606 Kč
Bílá
Není skladem
4 463 Kč
Zlatá
Není skladem
4 854 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 545 Kč
Bronzová
Není skladem
4 262 Kč