🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Elegantní křeslo VARIO vyniká svým jedinečným vzhledem, který pobízí k relaxování a chvilce klidu.
Křeslo je čalouněno jemnou látkou Velvet ve třech barevných variantách: světle růžová, tmavě zelená a šedá. Stabilitu zajišťují čtyři chromové nohy ve zlaté barvě. Křeslo je obohaceno a vysokou zádovou opěrku a příjemné područky.
Barva:
světle růžová
tmavě zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 100 cm
výška sedu: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Dub wotan
Není skladem
2 890 Kč
Hnědá
Není skladem
4 951 Kč
Bílá
Není skladem
4 533 Kč
Zlatá
Není skladem
4 916 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 604 Kč
Modrá
Není skladem
4 248 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 911 Kč
Žlutá
Není skladem
4 228 Kč
Světle šedá
Není skladem
4 228 Kč
Hnědá
Není skladem
3 921 Kč
Zelená
Není skladem
4 159 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 651 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
5 726 Kč
Světle šedá
Není skladem
4 511 Kč