- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo VOGUE 1
Křeslo VOGUE 1
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo VOGUE 1 obzvláště vynikne v hotelovách lobby a kavárnách. Křeslo je čalouněné sametovou látkou, která je příjemná na dotek. Křeslo má bohaté polstrování.
Stojí na kovové podstavě zlaté / stříbrné barvy s detaily na područkách.
Ke křeslu doporučujeme přikoupit další výrobky ze série VOGUE.
Barva:
modrá / zlatá
šedá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 105 cm
hloubka: 88 cm
výška: 71 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Pohovka ASPREY 2
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč
Odkládací stolek ESCADA B II
Odkládací stolek ESCADA B II
Bílá / zlatá
Není skladem
4 785 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
4 050 Kč
Černá / zlatá
Dodání 10-14 dnů
4 785 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní