- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Telefonická objednávka
Velká stylová lavice z MDF poskytuje dostatek úložného prostoru. Má kožený vzhled a vodoodpudivý povrch, nabízíme ji ve třech barevných variantách bílá, hnědá a černá.
Lze použít jako lavice nebo taburet. Je skládací a prostorově úsporná.
Barva:
bílá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
MDF / polyuretan (PU) / stabilní pěna (25 mm)
Rozměry:
šířka: 115 cm
hloubka: 38 cm
výška: 38 cm
Rozměry složené lavice:
šířka: 115 cm
hloubka: 38 cm
výška: 7 cm
Hmotnost:
10 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zrcadlo na kolečkách NEPTUN
Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 957 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
12 730 Kč
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 675 Kč
Šedá
Není skladem
5 675 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
5 675 Kč
Petrolejová
Není skladem
5 640 Kč
Žlutá
Není skladem
5 606 Kč
Masážní polohovací křeslo NEPTUN VELVET M
Elektrické polohovací křeslo NEPTUN VELVET
Elektrické polohovací křeslo ADONIS VELVET
Elektrické polohovací křeslo ADONIS VELVET
Zelená
Není skladem
10 766 Kč
Šedá
Není skladem
10 527 Kč
Béžová
Není skladem
10 527 Kč
Elektrické polohovací křeslo KRONOS VELVET
Elektrické polohovací křeslo KRONOS VELVET
Šedá
Není skladem
8 400 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
8 400 Kč
Skořicová
Není skladem
8 400 Kč





















