- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvořte ve svém bydlení příjemnou atmosféru ve vintage duchu s tímto nádherným křeslem.
Tato židle je čalouněná odolnou pravou kozí kůží, která vám poskytuje vynikající zážitek ze sezení. Pohovka stojí na nohou z masivního mangovníkového dřeva, takže je stabilní a robustní.
Barva:
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
pravá kozí kůže / masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 63 cm
výška: 76 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 38 cm
výška opěradla: 41 cm
výška područek: 76 cm
Hmotnost:
19,3 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Chesterfield, Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 19,3 kg |
| MATERIÁL | Kůže, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 41 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Chesterfield, Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 19,3 kg |
| MATERIÁL | Kůže, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 41 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo 2 ks pravá kůže Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks pravá kůže Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
14 863 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
11 136 Kč
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
10 220 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
13 224 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
12 678 Kč
Rohová pohovka Chesterfield umělá kůže - levá Dekorhome
Rohová pohovka Chesterfield umělá kůže - levá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
22 359 Kč
Bílá
Není skladem
19 087 Kč
Černá
Není skladem
20 177 Kč
Pohovka Chesterfield 2-sedák umělá kůže Dekorhome
Pohovka Chesterfield 2-sedák umělá kůže Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
11 757 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
12 018 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
12 214 Kč
Konferenční stolek hnědá Dekorhome
Umělá kožešina EBONY 60x90 cm
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Hnědá
Není skladem
840 Kč
Bílá
Skladem
805 Kč
Černá
Skladem
805 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní