- Domů
- Osvětlení
- Nástěnná světla
- Nástěnná bodová lampa YORK 91
Nástěnná bodová lampa YORK 91
Telefonická objednávka
Designová bodová lampa YORK je dekorativní nástěnné svítidlo, které zaujme na první pohled. Lampa se dá nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů. Válcové kovové stínidlo je zdobené drobnými krystaly, které mají vysokou průhlednost a zajišťují tak maximální využití světelného zdroje.
Kombinujte lampu s ostatními ze série YORK.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
chrom
mosaz
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 8 cm
hloubka: 16 cm
výška: 14 cm
průměr stínidla: 6,5 cm
typ patice: 1 x G9 max. 40W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář, Koupelna |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 8 cm |
| HLOUBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| HMOTNOST | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stropní bodová lampa YORK 3xG9
Konferenční stolek ECHIDNA Dekorhome
Konferenční stolek ECHIDNA Dekorhome
100x45x30 cm Dodání do 14 dnů 4 590 Kč 70x70x35 cm Dodání do 14 dnů 5 390 KčZávěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Mosaz
Dodání do 14 dnů
599 Kč
Chrom
Dodání do 14 dnů
599 Kč






