Nástěnná lampa BRUSEL Dekorhome
Kód produktu: INVI35124
Telefonická objednávka
Tato stylová nástěnná lampa BRUSEL v trendy retro designu obohotatí Váš prostor. Černé, náklopné stínidlo ve tvaru polokoule se zlatým vnitřkem zajistí hzeký efekt.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov / hliník
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 25 cm
výška: 33 cm
patice: 1 x E27 max. 40W
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HMOTNOST | 2,7 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsná lampa BRUSEL Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Závěsná lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Dodání do 14 dnů
od 3 690 Kč
6 310 Kč
Přidat do oblíbených
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Stolní lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Dodání do 14 dnů
od 2 690 Kč
4 030 Kč
Přidat do oblíbených
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
2 368 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
2 368 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Dodání do 14 dnů
od 2 368 Kč
5 310 Kč
Přidat do oblíbených
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Dodání do 14 dnů
od 3 790 Kč
5 170 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek THESEUS Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
6 490 Kč
8 810 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní