- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo FRESCO
Nástěnné světlo FRESCO
Kód produktu: CA-22-82025
Telefonická objednávka
Unikátní nástěnné svítidlo FRESCO se dvěmi stínidly. Jedinečná kombinace 5 bláznivých barev stínidel s kovovou základnou s matným niklem. Zapadne do moderního i klasického stylu. Vhodné do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo předsíně.
Barva:
fialová / žlutá / bílá / růžová
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 23 cm
hloubka: 23 cm
výška: 15 cm
napětí: 230V / 50Hz
typ žárovky: G9
Hmotnost:
0,6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Dětský pokoj |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 23 cm |
| HLOUBKA | 23 cm |
| VÝŠKA | 15 cm |
| HMOTNOST | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 2 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec s třásněmi SONIL
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 590 Kč
684 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Není skladem
9 463 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
7 786 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 313 Kč
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Bílá
Není skladem
9 463 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
7 786 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 313 Kč
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 7 397 Kč
od 7 786 Kč
9 065 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s úložným prostorem MATIASI
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 3 890 Kč
4 590 Kč
Přidat do oblíbených
Boxspringová postel MEGAN
Varianty produktu
Boxspringová postel MEGAN
160 x 200 cm Sklademu vás do 06.05.2026
24 890 Kč
180 x 200 cm
Skladem
u vás do 06.05.2026
26 090 Kč
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 24 890 Kč
30 031 Kč
Přidat do oblíbených
Stropní bodová lampa MAURO LED RGB
Dodání do 14 dnů
od 1 323 Kč
1 711 Kč
Přidat do oblíbených


