- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl s úložným prostorem HWC-D74
Psací stůl s úložným prostorem HWC-D74
Kód produktu: WH64260+64262
Telefonická objednávka
Moderní psací stůl v bílém provedení s vysokým leskem je vyroben z MDF. Součástí stolu jsou dvě zásuvky.
Barva:
bílá
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 50 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
32 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 32 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
5 790 Kč
Přidat do oblíbených
Kancelářská židle VALDEZ
Varianty produktu
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Kancelářská židle VALDEZ
Černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 890 Kč
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
1 890 Kč
Dostupnost dle variant
1 890 Kč
2 063 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní