- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek 2 ks Dekorhome
Noční stolek 2 ks Dekorhome
Kód produktu: DE109670
Telefonická objednávka
Sada 2 ks nočních stolků v jednoduchém moderním provedení. Součástí stolku je zásuvka a úložný prostor, které lze využít pro odkládání různých drobností.
Barva:
bílá
Rozměry:
šířka: 40 cm
výška: 50 cm
hloubka: 35 cm
Materiál:
MDF
Rozsah dodávky:
2 x noční stolek
návod k montáži
montážní materiál
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Shaggy koberec AMIDA
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 1 290 Kč
1 484 Kč
Přidat do oblíbených
Postel bílá / stříbrná Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 5 730 Kč
6 671 Kč
Přidat do oblíbených
Koberec s třásněmi SONIL
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 590 Kč
684 Kč
Přidat do oblíbených








