- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek BELEZA
Toaletní stolek BELEZA
Telefonická objednávka
Moderní toaletní stolek BELEZA je okouzlující, a zároveň jedinečný. V minimalistickém stylu je určen pro každou mladou slečnu, ženu nebo dámu.
Elegantní bílá nebo dekor dub sonoma zaručují univerzalitu. Součástí stolku je zrcadlo, ve kterém můžete nerušeně zkontrolovat svůj večerní makeup či rychle nanést řasenku před odchodem do práce.
Do šuplíku ukryjte drobnosti, kterým dosud chybělo místo. Na kosmetiku a líčení zas poslouží dvě police a dostatečně velká vrchní plocha stolku.
BELEZA je to správné řešení pro vytvoření zkrášlovacího koutku u vás doma. Kvalitní slovenský výrobek.
Barva:
bílá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / sklo
Rozměry:
šířka: 75 cm
hloubka: 40 cm
výška: 134,5 cm
výška stolu: 74,5 cm
Rozměry šuplíku:
šířka: 30,2 cm
výška: 12,4 cm
Rozměry zrcadla:
šířka: 35 cm
výška: 55 cm
Rozměry police:
šířka: 35 cm
hloubka: 18,6 cm
Tloušťka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnost:
25 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm, 135 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm, 135 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní